For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Míchací lopata ML-300

Míchací lopata ML-300

Míchací lopata ML-300 se spodní výpustí a elektroventilem. S rychloupínačem Locust, Novotný, UNC nebo EURO (BOBCAT, CASE, GEHL). šířka lopaty: 1640mm pracovní objem: 0,3 m3 potřebný průtok oleje 60-80L/min. max. tlak oleje: 210 bar hmotnost: 380 kg Záruka 12 měsíců cena bez DPH Pokračovat ve čtení.

Smykový nakladač Novotný B-861

Smykový nakladač Novotný B-861

NOVOTNÝ B 861 se základní lopatou – rok výroby 2020, záruka 24 měsíců nebo 2 250 Mth, nosnost 1 000 kg, jedno rychlostní, motor Cummins – poslední bez filtru pevných částic (DPF) . Skladem, ihned k dodání. Cena bez DPH Pokračovat ve čtení.

Digitální váha – NOVÁ

Digitální váha – NOVÁ

Typ: ML 15P, digitální váha s výpočtem ceny a tiskem etiket, dvourozsahové vážení s přesností vážení 2g /5g, váživost 15kg, jednorozsahové vážení -váživost 6kg (dílek 1g) a 30kg (dílek 5g)!!! Oboustraně svítící VFD displej -údaje Hmotnost, Cenu za jednotku a Celkovou cenu Pokračovat ve čtení.

Váha

Váha

Váha obchodní 15 kg -NOVÁ, model: CS3 s tiskem účtenek a funkcemi registrační pokladny, váživost 6/15 kg, dílek – přesnost 2/5g, rozměr vážní plochy 230x330mm, funkce váhy: vážení; výpočet ceny; tisk účtenek + ruční leaserový snímač čárového kódu Pokračovat ve čtení.

Casegrill.cz

Casegrill.cz

Dobrý den, nabízím k prodeji výrobní program pod názvem casegrill.  jedná se o nerezový skládací multifunkční gril, kde můžete dělat steaky, rožnit drůbež nebo ryby. Špízové jehly napíchat a grilovat špízy případně domácí kebab. součástí prodeje jsou : domény eshop knowhow výkresy fotky registrace evropského užitného vzoru Pokračovat ve čtení.

Zametací zařízení

Zametací zařízení

Zametací zařízení Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Profesionální zametač je navržen tak, aby udržoval čisté dopravní komunikace, náměstí, parkoviště a dlážděné povrchy cest a vozovek. V zimní sezóně lze zametač použít také k odhazování sněhu. Nabízejí se různé typy štětin, vybrané v závislosti na typu a stupni znečištění povrchu. […] Pokračovat ve čtení.

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo pro montáž na paletizační vidle Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Přídavný drapák slouží jako pomocník při potřebě přidržet náklad (přidržovadlo). Montuje se na rám paletizačních vidlí. Ideální pro přepravu dřeva, kulatiny, Je často využíván v dřevozpracujícím průmyslu, při nakládce a vykládce dřev. Nemusí sloužit jen […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché  Zesílená verze! Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyroben z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar uchopovacích zubů […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou, která dosahuje až 2,08 m3. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Čepel je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Zařízení se zvýšenou pracovní kapacitou přizpůsobené pro přepravu hnoje, kukuřice nebo siláže. Pevná a odolná konstrukce zajišťuje bezpečné a dlouhé používání. Kované zuby se vyznačují vysokou odolností. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. •Vnitřní, boční a hlavní vyztužení válců […] Pokračovat ve čtení.

Vidle hydraulické (jednopístnicové)

Vidle hydraulické (jednopístnicové)

Vidle hydraulické (jednopístnicové) Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Pomocí zařízení je možná manipulace a převážení balíků. Přizpůsobeny k přepravě hnoje, kukuřice nebo siláže. Odolná konstrukce a použití vysoce kvalitních materiálů umožní dlouhé a spolehlivé používání při práci v terénu a pevná a přesná konstrukce vidlí zajišťuje bezpečný transport balíků. […] Pokračovat ve čtení.

Top