For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Casegrill.cz

Casegrill.cz

Dobrý den, nabízím k prodeji výrobní program pod názvem casegrill.  jedná se o nerezový skládací multifunkční gril, kde můžete dělat steaky, rožnit drůbež nebo ryby. Špízové jehly napíchat a grilovat špízy případně domácí kebab. součástí prodeje jsou : domény eshop knowhow výkresy fotky registrace evropského užitného vzoru Pokračovat ve čtení.

Zametací zařízení

Zametací zařízení

Zametací zařízení Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Profesionální zametač je navržen tak, aby udržoval čisté dopravní komunikace, náměstí, parkoviště a dlážděné povrchy cest a vozovek. V zimní sezóně lze zametač použít také k odhazování sněhu. Nabízejí se různé typy štětin, vybrané v závislosti na typu a stupni znečištění povrchu. […] Pokračovat ve čtení.

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo pro montáž na paletizační vidle Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Přídavný drapák slouží jako pomocník při potřebě přidržet náklad (přidržovadlo). Montuje se na rám paletizačních vidlí. Ideální pro přepravu dřeva, kulatiny, Je často využíván v dřevozpracujícím průmyslu, při nakládce a vykládce dřev. Nemusí sloužit jen […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché  Zesílená verze! Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyroben z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar uchopovacích zubů […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou, která dosahuje až 2,08 m3. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Čepel je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Zařízení se zvýšenou pracovní kapacitou přizpůsobené pro přepravu hnoje, kukuřice nebo siláže. Pevná a odolná konstrukce zajišťuje bezpečné a dlouhé používání. Kované zuby se vyznačují vysokou odolností. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. •Vnitřní, boční a hlavní vyztužení válců […] Pokračovat ve čtení.

Vidle hydraulické (jednopístnicové)

Vidle hydraulické (jednopístnicové)

Vidle hydraulické (jednopístnicové) Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Pomocí zařízení je možná manipulace a převážení balíků. Přizpůsobeny k přepravě hnoje, kukuřice nebo siláže. Odolná konstrukce a použití vysoce kvalitních materiálů umožní dlouhé a spolehlivé používání při práci v terénu a pevná a přesná konstrukce vidlí zajišťuje bezpečný transport balíků. […] Pokračovat ve čtení.

Vidle na hnůj s plnou deskou

Vidle na hnůj s plnou deskou

Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vidle na hnůj jsou určeny k nakládání, přepravě a vykládce hnoje, jakož i balíků slámy, sena a siláže. Celá zadní stěna zabraňuje vypadnutí materiálu. Díky své odolné a pevné konstrukci zajišťují bezpečné a dlouhodobé používání. Využití naleznou na malých i velkých farmách. •Korpus 4 […] Pokračovat ve čtení.

Napichovací vidle na hranaté balíky /teleskopické/

Napichovací vidle na hranaté balíky /teleskopické/

Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Pomocí zařízení je možná manipulace a převážení balíků. Odolná konstrukce a použití vysoce kvalitních materiálů umožní dlouhé a spolehlivé používání při práci v terénu a pevná a přesná konstrukce kleští zajišťuje bezpečný transport balíků. Toto zařízení lze použít pro obdélníkové i kulaté balíky. •Celek […] Pokračovat ve čtení.

Top