For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Strojní vrtačka 1500 kg, 3 m (CHOFUM WKA-40)

Strojní vrtačka 1500 kg, 3 m (CHOFUM WKA-40)

Sloupová profesionální vrtačka s kuželem Morse 5 (MK5). Mohu poslat více fotek. Výška: 298 cm Půdorys: 125 x 70 cm Pracovní plocha (stůl): 63 x 50 cm Rozteč mezi spodní pracovní plochou (u země) a vřetenem je cca 120 cm. Váha: 1500 kg Na štítcích je uvedeno: METALEXPORT-WARSAW Fabryka Urzadzen Mechanicznych Chocianow, WKA-40, 1500kg, 380 […] Pokračovat ve čtení.

Bobcat E35

Bobcat E35

Prodám bagr Bobcat E35, E 35, rok 2009, minibagr, mini bagr, motor Kubota, topení, klimatizace, stěrač, světla, 2x přídavná hydraulika, pásy 90%, rychlo upínák na lopatu, odpružená sedačka, velmi dobrý stav, JCB, CAT, Takeuchi Pokračovat ve čtení.

Těžký hrotový soustruh

Těžký hrotový soustruh

2x luneta, kopírovací zařízení, pravítko, kuželová kola. Rok výroby 1956. Stroj po GO v roce 2005. Pokračovat ve čtení.

Zametací zařízení

Zametací zařízení

Zametací zařízení Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Profesionální zametač je navržen tak, aby udržoval čisté dopravní komunikace, náměstí, parkoviště a dlážděné povrchy cest a vozovek. V zimní sezóně lze zametač použít také k odhazování sněhu. Nabízejí se různé typy štětin, vybrané v závislosti na typu a stupni znečištění povrchu. […] Pokračovat ve čtení.

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo

Přídavný drapák na dřevo pro montáž na paletizační vidle Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Přídavný drapák slouží jako pomocník při potřebě přidržet náklad (přidržovadlo). Montuje se na rám paletizačních vidlí. Ideální pro přepravu dřeva, kulatiny, Je často využíván v dřevozpracujícím průmyslu, při nakládce a vykládce dřev. Nemusí sloužit jen […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché  Zesílená verze! Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyroben z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché

Lopata s přidržovačem – zuby vypalované – ploché Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Břit je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší kvalitě. Tvar uchopovacích zubů […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL

Lopata s přidržovačem – zuby kované XL Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou, která dosahuje až 2,08 m3. Lopata je vyrobena z vysoce kvalitní oceli a vyznačuje se vysokou odolností proti poškození. Čepel je navíc vyrobena z Hardoxu, díky kterému je lopata nástrojem v nejvyšší […] Pokračovat ve čtení.

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované

Lopata s přidržovačem – zuby kované Přídavné zařízení vhodné pro kolové a smykové nakladače, traktory a manipulátory. Zařízení se zvýšenou pracovní kapacitou přizpůsobené pro přepravu hnoje, kukuřice nebo siláže. Pevná a odolná konstrukce zajišťuje bezpečné a dlouhé používání. Kované zuby se vyznačují vysokou odolností. Vyznačuje se zvýšenou pracovní kapacitou. •Vnitřní, boční a hlavní vyztužení válců […] Pokračovat ve čtení.

Top