For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Firemní inzerce – Trhstrojů.cz

Firemní inzerce – Trhstrojů.cz

Trhstrojů.cz je internetové tržiště firemní techniky a vybavení. U nás můžete prodávat, poptávat nebo dražit veškerou techniku. Od stavebních strojů, tahačů, kovoobráběcích strojů až po regály do kanceláře.

Můžete inzerovat novou i použitou techniku nebo vámi nabízené služby jako jsou servisy, pneuservisy, veletrhy. Díky snadnému a propracovanému vyhledávání si vás nebo vaše inzeráty zájemci snadno najdou.

Největší předností je přehlednost, snadná a intuitivní správa inzerce. Dotazy na vaši inzerci Vám zašleme do emailu a na chatu snadno odpovíte tazateli a budete mít přehled o uskutečněných obchodech.

Portál je primárně určen pro firmy ale traktor zde může prodat nebo poptat i soukromník.

Připravili jsem pro vás následující kategorie :

Stavební stroje, zemědělské stroje, manipulační techniku, gastronomické vybavení, kovoobráběcí stroje, dřevoobráběcí stroje, přepravní techniku, lesní stroje, komunální techniku, potravinářské stroje, jednoúčelové stroje, stroje na zpracování textilu, průmyslové roboty, stroje pro tiskárny a servisy, opravny, půjčovny.

Věříme, že jsme pro vás připravili kvalitní online portál, který podpoří vaše prodeje a budete ho rádi využívat. Naše úsilí ale nekončí a denně pracujeme na zlepšení tak abychom vám co nejvíce usnadnili práci.

Budeme se těšit na vaše inzeráty strojů a vybavení.

Rádi odpovíme na veškeré případné dotazy a připomínky.

S přátelským pozdravem,

Petr Turek, zakladatel

Top